ЗАСТОСУВАННЯ ОСВІТНІХ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСІВ У НАВЧАЛЬНІЙ РОБОТІ З ІНОЗЕМНИМИ СТУДЕНТАМИ

Автор(и)

  • N. Ichanska
  • S. Sirovyi

DOI:

https://doi.org/10.26906/SUNZ.2020.3.086

Ключові слова:

модулі для навчання, IDroo, Quizlet, Classtime, Quzizz, LearningApps, Google Forms, мультимовні довідники

Анотація

Предметом дослідження є методи та форми навчання, що використовують освітні інтернет ресурси. У статті описано та проаналізовано основні функції та переваги використання існуючих освітніх веб-ресурсів та мультимовних довідників. Наведений авторами аналіз та методичні рекомендації є особливо корисними для студентів, що отримують IT-освіту. У роботі показано зручність та ефективність використання інтернет ресурсів для навчання іноземних студентів, враховуючи особливості навчання та моменти адаптації. Авторами досліджено актуальну проблему відповідності освітнього середовища темпу розвитку сучасного світу й викликам часу та методи підвищення якості освітнього процесу в питанні підготовки іноземних студентів. Результати – авторами сформовано перелік ефективних навчальних модулів, описано переваги, наведено рекомендації та аргументи щодо використання розглянутих веб-ресурсів. Для наочності автори використовують тести та методичні матеріали, що створені особисто. Висновки – у роботі розглянуто ефективні навчальні модулі, що є особливо адаптовними для навчання іноземних студентів, запропоновано використання мультимовних довідників, які не тільки покращують якість освітнього процесу, а й спрощують процес адаптації

Завантаження

Дані завантаження ще не доступні.

Посилання

Кушнір, Ірина Миколаївна. "Формування соціокультурної компетентності іноземних студентів-нефілологів засобами дистанційного навчання." Педагогічні науки: теорія, історія, інноваційні технології 6 (2014): 372-379.

Палій, С. В. "Створення структурної моделі інформаційно-організаційного середовища підготовки та соціальної адаптації іноземних студентів." Управління розвитком складних систем 8 (2011): 112-116.

Селіверстова, Л. "Проблеми укладання навчальних програм з української мови як іноземної." Теорія і практика викладання української мови як іноземної.–Львів (2008): 21-26.

Дем’яненко В. Використання сучасних веб-технологій для системи контролю та моніторингу знань студентів / V. Demianenko, N. Ichanska // Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць. – Полтава: ПНТУ, 2019. – Т. 2 (54). – С. 83-86. – doi:https://doi.org/10.26906/SUNZ.2019.2.083.

ІЧАНСЬКА, Н.; НАЛИВАЙКО, Л. Викладання математики іноземним студентам технічних спеціальностей. Витоки педагогічної майстерності. Серія: Педагогічні науки, 2017, 20: 116-120.

Обзор Quizlet – сервиса для изучения слов по карточкам – Режим доступу до ресурсу: https://langformula.ru/quizlet/.

CLASSTIME — ЭФФЕКТИВНЫЙ ИНСТРУМЕНТ ДЛЯ ОНЛАЙН ОБУЧЕНИЯ – Режим доступу до ресурсу: http://didaktor.ru/classtime-effektivnyj-instrument-dlya-onlajn-obucheniya/.

Спеціальний розділ дослідження операцій. Тест 1 – Режим доступу до ресурсу: https://www.classtime.com/share/cad6e6c7-5bfb-4799-9c21-362ba6774758.

Quizizz для создания викторин и тестов. Пошаговая инструкция – Режим доступу до ресурсу: http://marinakurvits.com/quizizz/#Quizizz_v_ucebnoj_rabote .

System of numbers – Режим доступу до ресурсу: – https://quizizz.com/admin/quiz/5f6a61a54df84c001c48bf59.

Конструктор интерактивных заданий LearningApps – Режим доступу до ресурсу: http://e-asveta.adu.by/index.php/distancionni-vseobuch/obuchenie-online/servisy-dlya-sozdaniya-interaktivnykh-uprazhneniy/58-learningapps.

Google форма – Режим доступу до ресурсу: https://sites.google.com/site/ikt640/google-forma.

Entrance Math Exam – Режим доступу до ресурсу: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfIgEYMPLSVXlNp1r8nZRMfLMtG-qP2shRsOVkQ1juSXgepzA/viewform.

Bootcamp — революция в системе образования украинских IT-специалистов – Режим доступу до ресурсу: https://ain.ua/2017/03/08/bootcamp-revolyuciya-v-sisteme-obrazovaniya-ukrainskix-it-specialistov/.

Downloads

Опубліковано

2020-09-11

Номер

Розділ

Інформаційні технології

Статті цього автора (авторів), які найбільше читають