Інструкція Автора для введення публікації в OJS

  1. Заходимо на сайт http://journals.pntu.edu.ua2. Якщо ви не зареєстровані, то потрібно зареєструватися. Натискаємо на «зареєструватися».

3. Після натискання відкривається вікно реєстрації.

4. Заповніть відповідні поля, та в кінці форми поставте галочку в графі «автор». Це означає, що ви будете зареєстровані як автор і будете мати змогу надсилати статті до журналу. Зверніть увагу на те, що поля виділені зірочками обов’язкові до заповнення. Після цих дій натискаємо зелену кнопку «зареєструватися».

5. Якщо ви вже зареєстровані, тоді увійдіть на сайт під своїм іменем. Вводимо в поле «Користувач» своє «Ім’я користувача» та пароль.

6. Після реєстрації або входу на сайт під своїм іменем, автоматично відкривається Тека користувача, якщо цього не сталося, то натисніть на надпис «Тека користувача».

 

7. Після цього натисніть на надпис «Нове подання».

8. Перед вами відкриється вікно «Крок 1. Початок подання». На даному етапі вам потрібно обрати розділ журналу, який вас цікавить.

 

9. Наступний етап, необхідно поставити галочки в даних пунктах. Це означає, що ви підтверджуєте, що ваше подання відповідає вимогам, зазначеним у журналі.

 

 

10. Після ознайомлення з положеннями про конфіденційність та заповненнями обов’язкових полів, позначених зірочками, натисніть кнопку «Зберегти та продовжити».

 

11. Крок 2 передбачає завантаження статті . Натискаємо на «Выберите файл » і обираємо відповідний файл. Після цього натискаємо на «Зберегти та продовжити». Файли для подальшого рецензування подаються у doc.

 12. Крок 3 передбачає введення метаданих. Заповніть поля особисто відповідною інформацією. Зверніть увагу, що поля із зірочками обов’язкові для заповнення.

 

13. Метадані вводяться українською та англійською мовами і для переключення мови в «мова форми» вибирається мова і натискається «відправити». Спершу введіть метадані мови статті. Пов'язано це з тим, що поле«посилання» автоматично переноситься з введеного у мові статті.

 

До уваги авторів співробітників –всі викладачі та науковці реєструвалися в ORCID і Ви маєте особистий ID і він ставиться після адреси

ORCID (форма запису надано нижче) .

 14. Заповніть поля «Назва та анотація»

 

15. Обов’язково заповніть поле «Посилання» на мові статті (звичайно це робиться перенесенням розділу «Література». Після заповнення всіх необхідних полів натисніть «Зберегти та продовжити».

 16. Крок 4 передбачає завантаження супровідних файлів, якщо вони є. Якщо їх немає, натисніть «Зберегти та продовжити».

 

 

17. Наступний крок останній. 5 крок передбачає підтвердження подання. Якщо ви впевнені, що все заповнили правильно та ваша стаття готова до публікації – натисніть «Підтвердити подання».

 

 

18. Після цього відкриється сторінка, де буде зазначено, що ваше подання завершено. Щоб перевірити статус вашого подання, натисніть на «Активні подання»

 Підготовлено редакцією збірника наукових праць 

Серія: Галузеве машинобудування та будівництво